Tempish Tender

• , zakoupeno v sport-live.cz

• Levný
    • Špatná ložiska
    • Špatně vylisované trucky
    • Špatný grip (málo hrubý)
    • Celkově odfláknuté (ale co byste chtěli za tu cenu)

Tento skate byl můj první, takže jsem nevěděl do čeho jdu, co mám čekat, a jak by se vlastně měl chovat. Postupem času jsem pak přišel na to, že se ten to značně odchyluje od normálního fungování. Kolečka se sotva otáčí, po několikerém odrazu se po chvilce hned zastavím (i z kopce). Dále pak trucky jsou kvůli špatnému vylisování a špatným silentblockům nahnuté na jednu stranu, takže zatáčení jde na jednu stranu výrazně lépe než na druhou, někdy je to skoro nemožné. Osy na truckách jsou zrezivělé, což vypovídá nejspíš o stáří zboží.
    Z toho vyplývá, že nejdůležitější část skateboardu, řídicí soustava, je velmi odfláknutá a pro nějaké normálnější ježdění je skate použitelný až po dokoupení např. lepších (měkčích) silent blocků a kvalitních ložisek. Potažmo i nového gripu.

Bohuže tohle všechno nepoznáte jen při ježdění v pokoji po koberci, takže nyní už je zboží v takovém stavu, že nelze vrátit. Hold, abych tohle všechno zjistil, musel jsem trochu i do normálnějšího prostředí pro skateboarding.

kanadský javor 7 plátů, středový plát barvený

Skateboard Tempish Tender - skateboard pro začátečníky.

Skateboard je určen pro začínající a pokročilé skateboardisty na klasickou jízdu a běžné triky. Skateboard je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují výborné jízdní vlastnosti. Skateboard je balený v potištěném kartonu. Stupeň únosnosti sportovního zatížení 4.

Deska je vyrobena ze 7 plátů čínského javoru, je extrémně konkávní, double kick;

Rozměr desky 787,4 x 279,4 x 11 mm;

Rozměr 787,4 x 279,4 x 11 mm

Tvar desky

Konkávní, double kick

Grip

Deluxe grip tape s potiskem

Podložka

• , zakoupeno v sport-live.cz

• Levný
    • Špatná ložiska
    • Špatně vylisované trucky
    • Špatný grip (málo hrubý)
    • Celkově odfláknuté (ale co byste chtěli za tu cenu)

• Perfektni doporucuji sedmi vrstny kanadsky javor zarucuje ze vam prkno jen tak nepraskne a jako darek mozna dostanete znackove potisky na skateboard
    • Nic mne zatim nenapada

Je mi 12 let a jsem pokrocilejsi zacatecnik na jezdeni v poho staci s klukama chodime na rampy a je to pervektni akorat kdyz vam prijde domu deska je zabalena v obalu abyste ji odstrani pod trucky musite je vysrobovat vyjmout obal a nasroubovat zpet jinak perfektni a vrele dopotucuji.

• Zákazníky
    • ničemu

Ahoj zákazníce tento skateboard je dobrý ale kdiž ho koupíte tak to je jako pouto dizajn je krásný a vše co znám on mám :D
    je to mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmcccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccddddddddddddddefkeferkfjerkifjrkfjrfkrmkfrfrfrfrfrnekupovat

• , zakoupeno v Topsport

Dobrý material prkna. Nosnost do 100 kg. Dobrá cena